Informations

LAST RE-OPENED

16. února 2017 v 17:16 | © Kate | woodley-daily

Asi si pomyslíte, že mi spadla cihla na hlavu, ale prostě mi chyběl i tento blog a i když na dvou druhých mám omezenou aktivitu, stejně to tak nějak stíhám i s tím, že se čtyři hodiny denně učím, takže mi příjde v pohodě tento blog obnovit. Ono to je blbé říct, že mám tři blogy, ale třeba Nicol má dva, ale musí stíhat čtyřicet celebrit a to je podle mě podstatně více :D. Doufám, že vás to třeba těší a co nejdřív se budu snažit zařídit nový layout, protože i když se mi ten od Andie líbí tak ho má nastavený strašně moc blogů (zatím jsem posílala objednávku FoXx od které tu byl layout už v srpnu, takže počkám jestli mě vezme a když tak se domluvím s někým jiným a nebo v krajní nouzi něco vytvořím sama :D)

What next?

27. srpna 2016 v 10:47 | © Kate | woodley-daily
Ano už i tady to přišlo. Tohle je nejspíš konec. Shai miluju, ale nezvládám blogy, proto jsem se rozhodla, že zůstanu už jen na blogu o grafice. Grafika mě teď neskutečně chytla a myslím, že je to to kam se chci ubírat. Doufám, že mi to nebudete mít za zlé. Možná se sem někdy ještě vrátím, ale zatím se s vámi zde rozloučím a pokud mě chcete sledovat nadále tak to můžete udělat na mém grafickém blog (ZDE)

Admin´s Diary #1 - Latest Information and News

1. srpna 2016 v 10:38 | © Kate | woodley-daily

Ahoj,
Ne nemám tu novinky, které se týkají Shai a to jen z jednoho důvodu. Dneska jsem se ráno probudila a řekla si, že konečně začnu doplňovat galerie a začnu u Shailene z důvodu, že jsem tu dva dny nebyla a už jem nějaké fotky našla, ale rozjela jsem si url a vyjel mi akorat text, který hlásal: Galerie dočasně nedostupná. Samozřejmě jsem stránku několikrát obnovila, ale když se text rozjel po několikáte, tak jsem se rozhodlě, že to půjdu zkusit u Blake a heleme se opět to samé, takže teď akorát přemýšlím jak to udělám a proč jsem vlastně řekla, že budu používat sosugary. Pokud jste už někdy měli nějaký podobný problém tak mi prosím napište jak jste ho vyřešily, protože jsem už naprosto zoufalá.
Ale, aby to nebylo jen o špatných zprávách tak mi úžasná FoXx udělala layout na tento měsíc, takže se na něj můžete těšit :) (nevím, kdy bude nastaven, to je čiště na FoXx)

- With love Angry Kate

 
 

Reklama